Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

YavruKurt147
 Share

• 3 months later...

Animede içerir :DD sonuçta dizi sayılır. Çizgi dizi

Supernatural, True Detective, Dexter, Dracula (JRM), Doctor Who (only Matt Smith), Person of Interest, Tudors, Hannibal, Hung, Hellsing Ultimate, Gungrave, Vampire Knight, Trinity Blood, Justice League, Paths of Hate

medal

• 3 weeks later...
On 25.07.2016 at 3:06 PM, Europa said:

Sürpriz yeni bir dizi. (2. sezonda.)

Mr. Robot.

Dün 1. sezona başladım. dün bitirdim de anca uyuyabildim :D Çok güzel dizi. Öyle bir bitiriyorlar ki elimin altındayken öteki bölümü izlemeden yapamadım. Bu gün 2. sezona başlarım. Yarın biter :D 

Herkese de öneririm dizi çok zevkli. Alıp götürüyor. Game of thrones ve The walking dead'de bazı yerlerde sıkılıp bırakmış biri olarak söylüyorum :D Gerçi şimdi ikisi içinde akıyor diyorlar ama nedensizce izleyesim gelmiyor artık onları.

medal

• 3 weeks later...

alternatif bir WW2 sonrası evreninde geçen The Man In The High Castle'ın ikinci sezonu 32 kısım tekmili birden ile Netflix semalarında yayına girdi. :good:

(bölümlerin tamamı bugün yarın malum ortamlara da düşecektir.)

• Upvote 1
medal

• 2 months later...
  • 1 month later...

The Pacific. Band of brothers'ın pasifik versiyonu.

medal medal

• 8 months later...

bilim kurgu ve alternativ tarih olarak bir çok güzel ve elit bir dizi:

bir kitaptan uyarlama yani eğer mihver devleti ww2'yi kazansa ne olurdu anlatan dizi(ben tarafsız olarak seyrediyorum)3. sezon 1 ocaktan sonra gelecek "Man In The High Castle" ve yapımcısı amazon(sahibiden den daha elit).

dahası var ama senin sevdiği dizi kategrogisine göre yazdım aklıma geldikçe yazarım.

şimdi hatırladım ilk önce "true detective":

kanada dizisinde alman tarihi "hitler:rise to evil"(2 bölümlük):

alman dizisinde(3bölümlü 1 buçuk saat) şavaşın kötülüğü anlatan "genaration war":

bu kadar yazacağım daha fazla sohbeti meşgul etmeyeceğim yani kasmayacağım.

eğer istersen dahası hatırlamaya veya devamı vermeye çalışırım iyi seyirler:salute:

• Thanks 1

Daha fazla Hannibal !

hannibal_coquilles.png

Lucifer,fena değildir.

lucifer-214-b.jpg

İzlemeyen yoktur herhalde ama..Spartacus

Spartacus_The_Complete_Series_Trailer.jpg

Breaking Bad

Breaking-Bad.jpg

Fringe.

fringe.jpg

Edited by Jhawell

• 6 months later...
  • 8 months later...

Altered Carbon. Geleceğin dinlerine dair güzel bir tahminde bulunan (konusu kesinlikle bu değil) müthiş bir dizi. Tavsiye ederim.

Love, Death and Robots. Asla anime izlemeyen biri olarak bayıldığım, 1 günde bitirdiğim (bölümleri 7-10dk vs) çizgi dizi. Ama bazı bölümler gerçek mi çizim mi kafımı karıştırdığı olmuştur.

Mars. Belgesel-Dizi karması. Müthiş bir dizi. Her bölümü gelecekte yapılacak olan Mars kolonizasyonunda yaşabilecek büyük bir sorunu ele alıyor. Dizi çoğunlukla kurgu olan sinematik sahnelerden oluşuyor fakat önemli bir kısmında da gerçek hayattan görüntüler (falcon'ların beraber inişi vs) ve gerçek hayattan önemli insanlar gösteriliyor. Onların konuyla iligli görüşleri vs. O da kısa olmasa da 2 günümü öldürüp bitirdiğim dizi. Tavsiye ederim :good:

Vakit kurtarmak istediğim yorum; Californication dizisi tam bir boş dizi. Esasen, çok eğlenceli ve sürükleyici yapmış adamlar. Fakat pek çok dizinden kendimce bir anlam çıkarırım. Gerçi bundan da çıkardım. Hemde güzel ve önemli bir anlam. Da benim güzel kardeşim 7 koca sezonluk diziden 1 tanecik anlam çıkardım ki farkına varmadığım bir şey de değildi biraz daha ayıktım o kadar. Yani ben boşum, eğlenceli ama boş şeyler izlemek isterim diyen buyursun, müthiş. Öteki türlü yukarıdakileri tavsiye ederim.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...