Jump to content

Dlaczego ludzie nie grają niczym innym jak spitfire'ami


Zipski
 Share

21 hours ago, Latam_Na_LPG said:

A jeżeli kradniesz komuś płonące fragi, to się nie dziw, że ktoś cię teamkilluje. Tutaj na RB istnieje w szczątkowej formie coś takiego jak kultura gracza.

 

Dokładnie. jeśli typ się pali zostawiamy, chyba ze zgasł a jak ktoś mi takiego kradnie, to od razu goscia zdejmuję i ucze go kultury. 

Na AB zdejmowanie fragów to norma, jedno wielkie chamstwo. Zresztą co to za gra.. Wszystkie samoloty zbliżone osiągami, do tego ten żenujący znacznik dla dzieci.

 

A co do tematu

 

Spitami się lata bo są stworzone do WALKI i tyle. Jedyne co mnie boli to latanie mk 24 vs caly team UFOwaffe (262, 229). Generalnie masz 6.3 a latasz caly czas na 7.0-7.3. Może by się wzieli za zboostowanie k4 i wrzucenie mu br 6.3 wtedy gra nabrałaby smaku

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, ImperialGuard_PL said:

Z resztą zobacz sam jak mało bitew RB kończy się zwycięstwem poprzez zniszczenie baz czy celi . (...)

 

Zasadniczo większość moich wygranych, bitew powietrznych na AB+ ruskim 8.0 to efekt zniszczenia wszystkich Baz oraz lotniska... tyle, że na 8.0 to praktycznie latam tylko Tu-4...

 

I choć zdarza się, że nieraz gdzieś w połowie trasy skutecznie przechwyci mnie jakiś Hunter o ile wcześniej nie padnę ofiarą jakiejś zabłąkanej Canberry to nad Koreą nie raz i nie dwa wraz z 2 lub 3 innymi 'Tutkami' zdarzyło się mi się wygrać misję nim doszło do jakiś poważniejszych starć pomiędzy Naszymi, a Wrażymi myśliwcami :V

 

Choć cała sytuacja wygląda jeszcze inaczej gdy rzuci na Mix'a... i kiedy gdzieś w połowie mapy, na dużej wysokości spotkają się dwie formacje Tu-4...

 

maxresdefault.jpg

 

 

  • Upvote 2
medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6.02.2017 at 6:23 PM, L07nicK said:

Spitami się lata bo są stworzone do WALKI i tyle. Jedyne co mnie boli to latanie mk 24 vs caly team UFOwaffe (262, 229). Generalnie masz 6.3 a latasz caly czas na 7.0-7.3.

 

Potwierdzam. Wkurzające i upierdliwe, po zmianach BR będzie jeszcze gorzej...

 

On 6.02.2017 at 6:23 PM, L07nicK said:

Może by się wzieli za zboostowanie k4 i wrzucenie mu br 6.3 wtedy gra nabrałaby smaku

 

Być może, ale byłoby to niehistoryczne, Spit Mk 22 i 24 miażdżył i mielił najpóźniejsze Beefy pod praktycznie każdym względem. Już Mk 14 przewyższał swoich niemieckich przeciwników właściwie we wszystkim. Dlatego sztuczne boostowanie k4 byłoby naciąganiem realiów. Sytuację mogłyby uratować jakieś prototypy czy coś... bo na pewno latanie Spitami przeciwko wczesnym jetom niemieckim nie jest fajne...

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

42 minutes ago, masakrator631 said:

Potwierdzam. Wkurzające i upierdliwe, po zmianach BR będzie jeszcze gorzej...


Mój Mk24 jest uziemiony pomimo mojej miłości od pierwszego wejrzenia (to był mój cel od początku gry, nie jakiś tam Hunter) mimo tego, że spokojnie da się ubić marzenia Adolfa (Ho229 itp.) dzięki brakowi kompetencji pilotów. Nie ma jednak powodu, żeby brać nóż na strzelaninę, gdy karabin maszynowy jest 0,3 BR wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, KurtTank_Ghost said:

Mhm a to ile walk powietrznych widział podczas II ww 22 i 24 ? Bo zdaje się że co najwyżej w muzeum oba spity widziały 109tke/Fw :D

 

A ma to jakiś związek z tym, o czym mówimy? Podważa to jakoś fakt, że późne Spity biły na głowę późne tłokowce niemieckie swoimi osiągami?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Ranach said:

Dlatego późne spity nie powinny walczyć z tłokowcami niemieckimi tylko z odrzutowcami.

 

Problem jest taki: przeciwko odrzutowcom nie gra się fajnie, bo są za mocne ( horten ), a dla niemieckich tłoków za mocne są Spity... Przydałoby się jakieś sensowne rozwiązanie, a nie tak jak teraz, czyli cały team alianckich tłokowców gra przeciwko całemu teamowi niemieckich odrzutowców z 7.0.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, KurtTank_Ghost said:

Gdy spit 24 wchodził do produkcji to od roku nie było żadnego tłoka Luftwaffe w produkcji więc chyba ciężko żeby nie był lepszy. To jeden z najbardziej bezsensownych samolotów tłokowych który walczy z takimi gniotami jak seria K czy G. Dopuszczanie do takiej walki jest bezsensowne.

 

Walczy rzadko, to po pierwsze. Po drugie, walczy też na przykład z D-12 i D-13, które już radzą sobie lepiej. Ale generalnie przecież walczy z odrzutowcami. Przy czym w tym miesiącu mają wejść zmiany podnoszące BR Spitom Mk 22 i Mk 24 odpowiednio do 6.3 i 6.7, więc teraz będą spotykać głównie jety. Dobrze, że nie marnowałem 100k XP I pewnie trzy razy tyle SL na robienie Mk 24...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, masakrator631 said:

 

Walczy rzadko, to po pierwsze. Po drugie, walczy też na przykład z D-12 i D-13, które już radzą sobie lepiej. Ale generalnie przecież walczy z odrzutowcami. Przy czym w tym miesiącu mają wejść zmiany podnoszące BR Spitom Mk 22 i Mk 24 odpowiednio do 6.3 i 6.7, więc teraz będą spotykać głównie jety. Dobrze, że nie marnowałem 100k XP I pewnie trzy razy tyle SL na robienie Mk 24...


Te zmiany już weszły jakiś tydzień temu...
Ja tam swojego czasu i tak nie żałuję, samolot jest najpiękniejszą wersją najseksowniejszego samolotu wszech czasów i samo oglądanie na wolnej kamerze sprawia przyjemność :016:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, szepol said:


Te zmiany już weszły jakiś tydzień temu...
Ja tam swojego czasu i tak nie żałuję, samolot jest najpiękniejszą wersją najseksowniejszego samolotu wszech czasów i samo oglądanie na wolnej kamerze sprawia przyjemność :016:

 

A to nie wiedziałem, jestem bardziej na bieżąco z tym, co się dzieje na forum niż w grze:facepalm:

 

Tak czy inaczej z BR 6.7 gra nim raczej nie będzie należała do przyjemnych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...