Jump to content

Denerwująca gra v 2.0


Shub_Niggurath
 Share

Best answer

Proszę, aby nie umieszczać tutaj politycznych komentarzy, bo nie jest to odpowiednie miejsce.

 

"1.1.21. Any form of political or religious discussion liable to cause dissent."

"1.1.2. Start or participate in flame wars, intentionally derail a topic, or post useless spam messages in moderated areas."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro temat do wylewania żali został zamknięty, zostałem zmuszony aby otworzyć inny. Zdenerwowałem się nie na żarty. W T34 trafiłem na uptiera. No zdarza się, nader często zresztą, jako że każdy, jego matka i pies grają rosyjskim 7.0-7.3. Nie w tym rzecz. Nasza drużyna miała jeden czołg z BR większym niż 6.7. Mianowicie T32. Nie miałem podejrzeń gdy IS-6 zniszczył nasz pojazd. Zacząłem ich nabierać jak prze killfeed przewinął się SU-122-54. Jak zastrzeliłem T-44-100. Ale oczy zacząłem przecierać ze zdumienia gdy  zastrzeliłem T-54 1949. Po czym oflankowało mnie ZSU-57-2. 

 

Serio? Co to to jasnej ciasnej ma być?

 

Replay serwerowy: http://warthunder.com/en/tournament/replay/type/178366268070206522

  • Like 1
  • Upvote 6
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak długo potrwa zanim ktoś zacznie tu bardzo płakać a ktoś inny upierać się że nikt nie umie czytać ze zrozumieniem i ten temat dokona żywota :D 

BR -1+ nie jest w porządku, ale co zrobisz? 

  • Confused 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

przydało by się ograniczenie np możesz raz wyjechać pojazdem o klasyfikacji 7.0 a dwa razy pojazdem o klasyfikacji 6,7. wyeliminowało by to problem kiedy przeciwny gracz ma 5 pojazdów o br 7,0 a ty masz 1 pojazd 7,0  ale do tego potrzeba przebudować/wyrzucić punkty odrodzeń  

Edited by GruNi
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problemem jest to, że gracz może użyć kilku różnych pojazdów w bitwie (różne BRy), więc trudno by było ustawić tak jak w wocie teraz planują. Co nawiasem mówiąc mi się podoba. Chyba że można brać pod uwagę pojazd z najwyższym BR tak jak jest teraz i na tej podstawie ograniczać.

  • Upvote 1
medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem jest jeden - mało graczy.    Jak by grało 100 tyś to by mieli o wiele szersze pole do manewru. 

  • Upvote 3
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wychodzi na te, że powinni skupić się na ściągnięciu graczy. A moim zdaniem zrobią to eliminując błędy, naprawiając przede wszystkim model zderzeń jednostek naziemnych, bo to co jest teraz to jest śmiechu warte, zwłaszcza na ab. Taki świeży gracz wejdzie do bitwy, zobaczy, że jeździ się do pupy i do widzenia nowy graczu. No, ale lepiej jest dodawać nowe maszyny premium, bo chajs musi się zgadzać.

  • Like 1
  • Upvote 3
medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to prawda. Mam usunięty WT i niedługo skończy mi się abonament na pisanie na forum. Usunąłem bo wkurwiało mnie to granie przeciwko ludziom których uszkodzić mogę tylko od boku, do tego upierdliwe samoloty na RBGF do których miałem straszliwego pecha ostatni czas.

medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Galaktyczny dopiero co zamknął temat, a tu V2 odrazu. Zdenerwujecie chłopaka niepotrzebnie :)

medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, MarTum said:

Galaktyczny dopiero co zamknął temat, a tu V2 odrazu. Zdenerwujecie chłopaka niepotrzebnie :)

To akurat będzie miał temat do wypłakania się :DD  Aczkolwkiek,trochę tematycznie niepasujący - aby było to jak Swaróg przykazał to modzi muszą sobie założyć własny temat do narzekania na użyszkodników :p:
 

  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, MarTum said:

 do tego upierdliwe samoloty na RBGF do których miałem straszliwego pecha ostatni czas.

 

Przypadek? Nie sądzę. 

'Cap and fly', to bardzo popularny styl po prostu. Nieprzemyślany system odrodzeń, brak sensownych ograniczeń plus bonusy za grę w tym trybie, więc imho ludzi w ogóle nie zainteresowanych rozgrywką czołgową może tylko przybywać. 

4 hours ago, MarTum said:

Problem jest jeden - mało graczy.    Jak by grało 100 tyś to by mieli o wiele szersze pole do manewru. 

 

To jest efekt, a nie powód. Coś generuje taką a nie inną liczbę grających. 

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie chcę rozpętywać kolejnej gównoburzy, ale przewinęła mi się taka myśl, że skoro niektórym przeszkadza ilość samolotów w bitwach GF (mnie akurat nie przeszkadza, ale są i tacy, którzy mają inne zdanie, to może wprowadzić zasadę, że pierwszy samolot możesz wziąć dopiero po wbiciu jednego czy dwóch fragów czołgiem czy pelotką? Ograniczyłoby to ilość gości pędzących lolkami czy ciężarówkami na capy, tylko po to aby wziąć samolot na samym początku?

 

  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, kowan69 said:

'Cap and fly'

i spsute RBAF

w groundforcach latwiej o fraga i oplacalnosc tez wieksza )))

1 hour ago, MarTum said:

Galaktyczny dopiero co zamknął temat, a tu V2 odrazu.

czemu zawsze takie fajne rzeczy sie dzieja jak afk jestem?

 

lolek i pelotka tez sa w stanie cie sfragowac)))

 

 

 

 

 

medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, pilot_Pirx said:

Absolutnie nie chcę rozpętywać kolejnej gównoburzy, ale przewinęła mi się taka myśl, że skoro niektórym przeszkadza ilość samolotów w bitwach GF (mnie akurat nie przeszkadza, ale są i tacy, którzy mają inne zdanie, to może wprowadzić zasadę, że pierwszy samolot możesz wziąć dopiero po wbiciu jednego czy dwóch fragów czołgiem czy pelotką? Ograniczyłoby to ilość gości pędzących lolkami czy ciężarówkami na capy, tylko po to aby wziąć samolot na samym początku?

 

 

Oczywiście że jest to jedno z właściwych rozwiązań. Samoloty mają swój oddzielny tryb, więc ten z założenia powinien być skoro już musi być mieszany, mimo wszystko bardziej czołgowy.

Wskoczenie w samolot powinno być nagrodą za skuteczną grę w rozgrywce naziemnej. Obecnie w praktyce w ogóle nie trzeba grać w czołgi, żeby grać tam samolotem. 

Na angielskiej sekcji toczą się batalie na ten temat, więc to imho nie jest to wyssane z palca przez jedną czy dwie osoby, a obraz tego zagadnienia na polskiej sekcji, nie oddaje faktycznej postaci rzeczy.

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli znowu robimy temat do wyżalania się to się i ja dołączę...

Odblokowałem f2h, czyli jak dla mnie to co chciałem najbardziej w amerykańskim drzewku... Po x bitwach z uptierem, dodatkowo moim braku umiejętności latania odrzutowcami ilość modyfikacji nie jest najlepsza. Wczoraj, odpalam booster 200% do ekspa, lecę. Patrzę zdziwiony Korea, 8.0-7.0, No po prostu szaleństwo. Wspinam się bardziej na bok, żeby zrekompensować stockowy samolot, ale coś pusto na mapie. Nasi latają bez celu, znaleźli jednego miga 9. Wylatuję z chmur widzę na niebie 4 kropy. Udało mi się wspiąć na wysokość tych niezwykle majestatycznych maszyn radzieckich, i tylko komunikat na ekranie Lotnisko zniszczone... Chciałem zaatakować tego który już wracał, 500+ na liczniku, lekkie wspinanie się żemy go pod kątem z przodu zaatakować, a tu piękny Ivan sniper, 1,5km strzał w pilota @#$%&@#$%&@#$%&@#$%& Podziękuję za takie szaleństwa. Tyle mi wystarczyło grania w tamtym dniu

 

tl;dr Jak żyć Pani Premier? ;_;

Edited by Matizo
medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że wystarczy jedna iskra a od razu fanatycy wyjeżdżają ze swoim stałym tematem. Dajcie spokój bo pozamykają tu wszystko.

 

Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego nie można powiedzmy w niedzielę w godzinach 17-19 otworzyć okno w którym bitwy losowałoby w przedziale +/- 0,7 BR. I sprawdzić jakie bedą kolejki i jak to wpłynie na zainteresowanie rozgrywką.

Lepiej się trzymać nie wiadomo po co kurczowo tego zrytego balansu 1 BR w górę i w dół.

  • Upvote 3
medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Tavri said:

Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego nie można powiedzmy w niedzielę w godzinach 17-19 otworzyć okno w którym bitwy losowałoby w przedziale +/- 0,7 BR. I sprawdzić jakie bedą kolejki i jak to wpłynie na zainteresowanie rozgrywką.

Lepiej się trzymać nie wiadomo po co kurczowo tego zrytego balansu 1 BR w górę i w dół.

 

Dobrze gada, dać mu wódki! Jestem przekonany że widełki +/- 0,7 nie wydłużyłyby nadmiernie kolejki oczekiwania, a ile nerwów by to graczom zaoszczędziło. :good:

medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Tavri said:

Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego nie można powiedzmy w niedzielę w godzinach 17-19 otworzyć okno w którym bitwy losowałoby w przedziale +/- 0,7 BR. I sprawdzić jakie bedą kolejki i jak to wpłynie na zainteresowanie rozgrywką.

Takie testy Gaijin wykonywało już "po cichu". Niestety nie publikowali wyników.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Tivoru said:

Takie testy Gaijin wykonywało już "po cichu". Niestety nie publikowali wyników.

Jeśli tak było to jest to gruby błąd, że robili to po cichu. Część graczy nie gra bo jest już zmęczona wiecznymi losowaniami na maksymalny BR +1 i być może gdyby było jawnie powiedziane, że w jakiś dzień od godziny takiej do takiej bitwy będą losowane w przedziale +/- 07 BR gracze chętniej by grali.

Po cichu to się można ulotnić jak się puści bąka a nie robić testy, które będąc zapowiedziane mogłyby znacząco wpłynąć na ilość graczy online.

medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...