Jump to content

105 mm Gun Motor Carriage T95 a Super Heavy Tank T28


Thulle_
 Share

Т-95

Т-28



Nyní vám představíme těžké útočné tanky, které budou přidány do amerického stromu pozemních jednotek – Detroit Tank Arsenal T28 a T95. Vyzbrojeny 105 mm dělem T5E1 a 63 náboji – tato vozidla budou v rukou dobrých hráčů bezesporu hrozivou zbraní.





Vyacheslav "BVV_d" Bulannikov, herní designér:


Super těžký tank: T28 / Samohybné dělo: T95. Tento stroj svoje jméno během vývoje změnil několikrát. Původní záměr byl vytvořit vozidlo klasifikované jako super těžký tank, schopné přímo ničit těžká opevnění. Velice účinný 105 mm kanón a tloušťka pancéřování z přední strany až 300 mm měla dovolit tomuto stroji dostat se pod palbou na dostřel k nepřátelskému opevnění a zničit ho. Kvůli malému výkonu (500 koňských sil na skoro 100 tun váhy) byl ale tank velmi pomalý a neobratný, což ale pro jeho určení nepředstavovalo zásadní problém. Ve hře je toto vozidlo schopné zničit prakticky jakýkoliv tank, který se mu postaví, a zároveň dokáže snést neustálou palbu z přední strany. Dostat se do takto výhodné pozice ale vyžaduje ze strany hráče velkou trpělivost.





Svetlana Smirnova, modelář:


T-95 je jedním z nejtěžších tanků i v počtu polygonů. Jeho model se skládá z více než 160 000. Tak vysoké číslo je způsobeno velkým počtem malých částí a nářadí, které model tanku zvenku obklopuje. Velice propracovaný systém zdvojeného odpružení celkový počet dále navyšuje. Všechny tyto detaily bylo obtížné vytvořit ve správném měřítku a na správném místě, protože se mnoho referencí z tehdejší doby neuchovalo. Jeden detail za všechny - na pravé straně korby jsou 2 áčkové zvedáky, které sloužily k odmontování a výměně vnějšího páru pásů.







War Thunder tým

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen dodám, že T-28 bude prémiový stroj. T-95 bude v klasickém stromu.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak som zvedavy ako sa uplatnia v hre. Ale tie zvuky, hlavne pohonu, su dost zvlastne.

Tak sa stačí pozrieť na tú silu motora, 500 koní. To je dosť ubohé na také veľké "hovedo".

Taký KT má myslím niečo okolo 750 koní.

medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemá někdo nějakou šikovnou tabulku, která by ukazovala penetraci toho děla?

 

Našel jsem jen údaj o penetraci 135 mm na 914 metrů a 119 mm na 1829 metrů při použití APBC-T střeliva. Střílelo se na plát pod sklonem 30 stupňů, takže po přepočítání na plochý plát by to vycházelo zhruba 156 mm na 914 metrů a 138 mm na 1829 metrů...a to je přeci hrozně málo, pokud vezmu v potaz fakt, že to byla ráže 105 mm, pálená z hlavně o délce 65 ráží. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako muselo s tím být hafo práce, máte můj respekt! ...Ale nepřehánějte to zase moc s těmi prototypy:)

Teď jsou na řadě francouzské zásobníky - dělám si srandu, ať vás to ani nenapadne!!! 

  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemá někdo nějakou šikovnou tabulku, která by ukazovala penetraci toho děla?

 

Našel jsem jen údaj o penetraci 135 mm na 914 metrů a 119 mm na 1829 metrů při použití APBC-T střeliva. Střílelo se na plát pod sklonem 30 stupňů, takže po přepočítání na plochý plát by to vycházelo zhruba 156 mm na 914 metrů a 138 mm na 1829 metrů...a to je přeci hrozně málo, pokud vezmu v potaz fakt, že to byla ráže 105 mm, pálená z hlavně o délce 65 ráží. 

No vo Phly vo svojom videu vravel že to OP nebude keď tomu nedajú APDS muníciu keď som ho správne pochopil.

 

A viacej sa teším na Tortoisa  :burned:.

Edited by Hispanec
medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotaz - proč má T28 jen jeden pár pásů? Měla by mít taky dva - ony ty vnější bloky podvozku byly sundávací na T28 i  naT95  kvůli železnici a vyloďovacím plavidlům (jak by taky ne když se jedná o to samé vozidlo a jediné co se měnilo tak název).

medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotaz - proč má T28 jen jeden pár pásů? Měla by mít taky dva - ony ty vnější bloky podvozku byly sundávací na T28 i  naT95  kvůli železnici a vyloďovacím plavidlům (jak by taky ne když se jedná o to samé vozidlo a jediné co se měnilo tak název).

já si nejsi jistej ale T95 to měla kvůli silnějšímu dělu- potažmo větší váze vozidla

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já ti nevím, ale 135mm na 1000y se mi zdá dost dobré. Ovšem na 100m by ta hodnota byla jasnější.

 

Já jen že takto by to dělo bylo horší než KwK 43...což se mi nezdá zrovna jako nejlepší dělo pro rank V. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemá někdo nějakou šikovnou tabulku, která by ukazovala penetraci toho děla?

 

Našel jsem jen údaj o penetraci 135 mm na 914 metrů a 119 mm na 1829 metrů při použití APBC-T střeliva. Střílelo se na plát pod sklonem 30 stupňů, takže po přepočítání na plochý plát by to vycházelo zhruba 156 mm na 914 metrů a 138 mm na 1829 metrů...a to je přeci hrozně málo, pokud vezmu v potaz fakt, že to byla ráže 105 mm, pálená z hlavně o délce 65 ráží. 

 

našel jsem pouze

 

¨USA 10.5cm T5E1
Projectile weight: 17.69kg (AP)
Sectional Density: ***
Muzzle Velocity: 928m/s
Total Kinetic Energy: 7187 KJ
Kinetic Energy pr. cm^2: 83.04KJ

medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

BR 6,7 - sice rank V, ale RB jako Ferdinand, takže nevím co od toho očekáváš. 

To bude vatsi brekot nez na nepriestrelneho ferdinanda  :lol:

medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

BR 6,7 - sice rank V, ale RB jako Ferdinand, takže nevím co od toho očekáváš. 

 

Aha - nevěděl jsem, jaký to bude mít BR, usuzoval jsem automaticky, že to půjde na rank V. 

 

V tom případě je to dělo adekvátní :salute:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak som zvedavy ako sa uplatnia v hre. Ale tie zvuky, hlavne pohonu, su dost zvlastne.

No taky doufám, že zvuk motoru bude jiný a upraví se u více strojů v novým patchi. Na videu to zní jak Sherman a většina strojů ve hře mají ten zvuk takový nemastný neslaný, na to jaký to jsou nakoňovaný motory. 

Edited by Barro
medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

já si nejsi jistej ale T95 to měla kvůli silnějšímu dělu- potažmo větší váze vozidla

 

Pokud vím tak dělo je stejné, a to 105 mm T5E1 

medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pekné 160 000 polygonov výborná práca.A ak sa môžem spýtať tak T28 bude na 4 alebo 5 ranku ? 

 

T28 by měla být na 4. ranku.

medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

BR 6,7?!

 

Myslí niekto na BR 5,7 tanky? Z blbou IS 1tkou proti tomuto? 

Zo Shermanom proti tomuto? 

 

BR 7,7, to je dobré takejto oblude.

medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...