Jump to content

[SPECIÁL] Operace L.É.T.O.


kheynom
 Share

48 minutes ago, Packal said:

Já myslím, že to ten Gaijin zbytečně komplikuje. Prostě nám měl ty stroje dát a neřešit to :DD

Samozřejmě ne všem, ale jenom nám, kteří je jsme schopní získat tak jako tak (rozuměj nám výjimečným a dobrým) ;)

 

konečně konstruktivní návrh! je vidět, že se Packal práce neštítí.

třeba něco jako "pro hráče dlouhodobě (5 let a více) pařící 3-6 hodin denně první stroj, 6 a více hodin denně stroj druhý"?

a měly by se dostat oba hned první den eventu, nebo ten druhý stroj třeba až den šestý?   :DD

 

Edited by Marie_CZ
medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, rottwi said:

Už jsem to psal hned v prvním postu, na tržiště přístup nemám. Nerad bych psal nějakou kravinu ale má to nějaké podmínky ,dvoufázové zabezpečení  .. ? Nějak jsem to nezkoumal protože jsem to nikdy nepotřeboval s mým hraním /nehraním. A nikdy ve hře nebylo nic typu ,,jo to musím mít " a když, tak se to dalo koupit za GE a ty zas za real prachy.

Tak teď na to mrkni. Aktivace dvoufázového zabezpečení je velice snadná a nepřináší do budoucna žádné nepříjemnosti. Nejjednodušší variantou je využití e-mailové adresy, takže ani není třeba účet vázat s mobilem nebo nějakým Google nesmyslem. Upřímně řečeno, aktivaci bys podle mého názoru zvládl za kratší dobu, než kterou jsi věnoval sepsání rozsáhlého příspěvku o náročnosti eventu.

medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak náročnost, náročný to moc není pokud nepadáš do týmů zoufalců stejných nebo větších než je člověk sám. 

Ovšem sám sebe jsem omezil pouze na možnost plnění pouhých tří úkolů z pěti.Nemám bombardéry ani tanky protože mě ani jedno nezajímalo. Nastřílet hráče nebyl problém od okamžiku kdy jsem si řekl že na to dlabu a začal hrát bez křečí. Asisty byly horší protože najednou po čem jsem jen trošku šlehnul tak hned zdechlo ,je s podivem že den před akcí jsem to měl obráceně a tuna asistů :-). Co byl mazec bylo těch deset vítězných bitev, mám tam třeba deset proher v řadě a to jsem býval většinou v top 5 ,z toho často druhý a občas nejlepší. Prohrávali jsme i skoro vyhrané bitvy. Fakt infarktovka. V deset večer jsem to zapnul znova a potřebných osm výher trvalo do čtvrt na jednu.

Ale zas mi chybí už jen 700+ bodů abych mohl koupit He 111 H 16 a snažit se i o to bombardování :-) 

Takže první odznak doma ale pochybuju že tomu můžu dát tolik času v týdnu,a ještě budu mít noční. Víc jak na Bf-110 bych se stejně nesápal.

 

Na tu aktivaci mrknu,zatím jsem to nikdy nepotřeboval a proto ani neřešil.

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ‎02‎/‎08‎/‎2019 at 14:48, Marie_CZ said:

ty motivační příspěvky typu "event hotový za dvě, maximálně tři, hry denně!" jsou bezva! jen kdyby to Gaijin nemixoval stylem "po deseti vzdušných nadvládách a zabírání letišť slož tým ze samých 2kTNT+ bombardérů - ať se o ty základny poperou"...   :crazy:

Nazdar Marie ,

Já osobně netvrdím , že EVENT / jedna hvězda bude hotova za pohodovou hodinu - ale je faktem , že nejlepší je to hrát tak nějak " obyčejně " , ergo - nijak zvlášť se nesnažit a ono to najednou jde líp.

Pokud poradit - tak jediné , nevázat se na více úkolů najednou - plnit jeden a ten dotáhnout do konce , takže bombardování / nahánění tun - nejlepší je He-111/16 v AB má tuším 3,0 -3,3 ?? Táhne solidní tonáž - já to udělal za 2 hry 2x po sobě !! Ano měl jsem také problém s mapou / tipem hry - prostě ne vždy padne nálet . Pokud tedy bombarduji - nesnažím se o aktivitu , ona tam totiž leze sama pokud odhazuji pumy . To samé platí o sestřelech a asistencích - výhry neřešit vůbec - to se nedá ovlivnit jako jedinec .

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Může mi někdo vysvětli jak je možné, že v RB když mám 41/26 killů tak stále nemám hvězdu? když mám 7/6 killů v jedné bitvě v RB zase nedostanu hvězdu?! Jak to že když vyhraqju a mám aktivitu 85% se mi nepřičte?! To vážně soudruzi neumějí udělat ani funkční EVENT?! Nejsem jediný kdo má tento problém

medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Hustopir said:

Může mi někdo vysvětli jak je možné, že v RB když mám 41/26 killů tak stále nemám hvězdu? když mám 7/6 killů v jedné bitvě v RB zase nedostanu hvězdu?! Jak to že když vyhraqju a mám aktivitu 85% se mi nepřičte?! To vážně soudruzi neumějí udělat ani funkční EVENT?! Nejsem jediný kdo má tento problém

Protože nejspíš skončíš bitvu v letadle,nebo ve stroji tieru I nebo II a nebo v letadle tieru I nebo II a nebo ty killy dáš právě s něčím tieru I nebo II a to se taky nebude počítat.

Edited by TheMightySardine
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, ManOfHarlech said:

Ty jsi tu nový, viď...??? :D

 

1 hour ago, ManOfHarlech said:

Tak to bys už mohl vědět, že s tím mají v Gaijinu potíže prakticky v každým eventu... :)

 

Svádět nepochopitelné problémy ve hře na Gaijin jde jen do určité míry. Mnoho hráčů si ale zvyklo automaticky ze všeho vinit Gaijin i v případě, kdy je na vině jejich vlastní neschopnost. To je pak kolikrát smutnější pohled, než na bugy ve hře :popcorn:.

 

3 hours ago, Hustopir said:

Může mi někdo vysvětli jak je možné, že v RB když mám 41/26 killů tak stále nemám hvězdu? když mám 7/6 killů v jedné bitvě v RB zase nedostanu hvězdu?! Jak to že když vyhraqju a mám aktivitu 85% se mi nepřičte?! To vážně soudruzi neumějí udělat ani funkční EVENT?! Nejsem jediný kdo má tento problém

 

Pošli sem fotku té konkrétní marky a kurzor dej na úkol, který se nechce splnit + ideálně ukaž lajnu, s kterou hraješ.

Edited by Kaizy
medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Kaizy said:

 

 

Svádět nepochopitelné problémy ve hře na Gaijin jde jen do určité míry. Mnoho hráčů si ale zvyklo automaticky ze všeho vinit Gaijin i v případě, kdy je na vině jejich vlastní neschopnost. To je pak kolikrát smutnější pohled, než na bugy ve hře :popcorn:.

To jo, ovšem problém s nemožností splnit úkol, i když bylo vše potřebné uděláno, je u Gaijinu tak nějak tradicí. Stejně jako změna podmínek v průběhu eventu... :)

medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, Kaizy said:

Svádět nepochopitelné problémy ve hře na Gaijin jde jen do určité míry. Mnoho hráčů si ale zvyklo automaticky ze všeho vinit Gaijin i v případě, kdy je na vině jejich vlastní neschopnost. To je pak kolikrát smutnější pohled, než na bugy ve hře :popcorn:

No to stejné jako, když se nás snaží Gaijin přesvědčovat, že je vlastně hra ale naprosto v pořádku. Já myslím, že to je fifty-fifty.

medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, KGRP said:

 díky eventu je každou bitvu tým plný tohohle přespeedovaného odpadu.. :DD

 

 

 

Event nehrám - nemám čas..

 

Áno.. Uznávam.. Tie Hellcaty sú "prespeedované"... A sú moc "OP"..

Ja to riešim tak, že som si na lištu hodil dve lietadlá BR 5,7..

A občas stretávam tanky na BR 6,7... (žiaden problém)

 

Už asi tri mesiace je toto moja najzábavnejšia lišta..

(omnoho zábavnejšia ako Nemci na BR 4,0)

 

1260478184_shot2019_08_0911_46_48.thumb.

 

 

 

1671703867_shot2019_08_0911_47_11.thumb.1876690014_shot2019_08_0911_45_03.thumb.

 

 

Edited by BonesOfBirds
medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neříkám že jsou OP, jen nemám rád věci, co mě 30 vteřin po začátku bitvy střílí do prdele z mého vlastního spawnu. :)

 

Buď mají dělat normální a velké mapy, nebo přespeedované plečky tohohle typu do hry neměli vůbec přidávat. 

  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

27 minutes ago, KGRP said:

Neříkám že jsou OP, jen nemám rád věci, co mě 30 vteřin po začátku bitvy střílí do prdele z mého vlastního spawnu. :)

 

Buď mají dělat normální a velké mapy, nebo přespeedované plečky tohohle typu do hry neměli vůbec přidávat. 

 

Ano..

Momentálne to hrá každý druhý "Mamlas"

Event - obsadit obsadzovací bod - ihned  "zhebnúť ..

A hurá do ďaľšej bitvy...

Ale v konečnom dôsledku si to aj tak musíš vyhrať sám..:lol2:

 

  • Haha 1
medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, cojaviemneviem said:

13 prehier po sebe,v nepriateľskom tíme 8 z 10 hráčov z levelom 100,v mojom tíme presne naopak.Vo všetkých 13 hrách.Fantasticky zmanipulovaný MM dobrá práca Gaijin len tak ďalej.

level nic moc neznamená, i bez skillu dokážeš bejt 100lv. spíše čety a "Vyhlášené" brka kde se plní jednoduše mise...nicméně zmanipulovaný MM? to tu ještě nebylo :lol2:

 

btw má tu ještě někdo pocit že po splnění mise se ty úkoly(killy v bitvě, cap zón apod) nějak ulehčí ? mě to tak přijde :016:

Edited by Onovo
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, Onovo said:

level nic moc neznamená, i bez skillu dokážeš bejt 100lv. spíše čety a "Vyhlášené" brka kde se plní jednoduše mise...nicméně zmanipulovaný MM? to tu ještě nebylo :lol2:

 

btw má tu ještě někdo pocit že po splnění mise se ty úkoly(killy v bitvě, cap zón apod) nějak ulehčí ? mě to tak přijde :016:

skôr upravený nie zmanipulovaný.Uľahčia sa,hrám dosť aj keď splním misie.Keď plním misie tak vačšina teamu len kempí,aj môj a enemy.Alebo sa postavia za budovu namieria delo za roh a čakajú kým im príde tank do rany.Ja zas čakám kým odíde alebo kým vyjde on a stojíme tak aj 5 minút.Alebo v rb keď sa všetci rozlezú po kopcoch po kraji mapy a stoja a čakajú,kým popred nich niekto prejde.Fakt záživná hra toto.

Edited by cojaviemneviem
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, cojaviemneviem said:

skôr upravený nie zmanipulovaný.Uľahčia sa,hrám dosť aj keď splním misie.Keď plním misie tak vačšina teamu len kempí,aj môj a enemy.Alebo sa postavia za budovu namieria delo za roh a čakajú kým im príde tank do rany.Ja zas čakám kým odíde alebo kým vyjde on a stojíme tak aj 5 minút.Alebo v rb keď sa všetci rozlezú po kopcoch po kraji mapy a stoja a čakajú,kým popred nich niekto prejde.Fakt záživná hra toto.

no že by kempili to ano, ale povětšinou až zakepují všechny body-ty řady m18/ru/pum/gazíků apod moru se opět projevily 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

27 minutes ago, Onovo said:

no že by kempili to ano, ale povětšinou až zakepují všechny body-ty řady m18/ru/pum/gazíků apod moru se opět projevily 

Čo je na tom mor.Nejako to treba odkempiť ale ja hrám 7.7 br tam nič také nie je,alebo sa aspoň nehráva.90 percent v rb mám takých že sa celý môj aj enemy team,teda po tom obsadení bodov,kdesi ukempí do kríku a čaká a čaká a čaká...Samozrejme každý inde.A ty keď čo len vystrčíš nos tak ťa dajú dole.A toto sa deje aj mimo misií.Chýbajú cas lietadlá na top tier,keby boli v hre A 10 ky a su 25 ky toto by sa nerobilo.Alebo termálne videnie nech ho aspoň v tom kríku vidíš.

Edited by cojaviemneviem
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, KGRP said:

Neříkám že jsou OP, jen nemám rád věci, co mě 30 vteřin po začátku bitvy střílí do prdele z mého vlastního spawnu. :)

 

Buď mají dělat normální a velké mapy, nebo přespeedované plečky tohohle typu do hry neměli vůbec přidávat. 

A co bys čekal, když si Gaijin své ovce takto vychoval a dál to podporuje.

 

Třeba Fulda, ta mapa může být klidně čtvrtinová, protože dementní ovce jedou vždy k hradu a že se jich tam taky potká. Ta mapa ztrácí totálně smysl. A lítat od báze k bázi, protože se blbečci šermují kolem hradeb, to je vážně zábava. No a to je taky jediný místo na této mapě, kde se bojuje z blízka a gaijin. ovce to chtějí. Takže pokud bude nová mapa, tak očekávám opět město nebo bludiště :facepalm:

1 hour ago, cojaviemneviem said:

Mám jednu otázku mimo témy čo mi pomôže na posádke vitalita?Znamená to napr že keď mi prejde do tanku chemický náboj napr apcbc že posádka viac vydrží?

No vydrží ti například čistý průstřel hlavou. Sabot, APCR apod.

medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

32 minutes ago, Barro said:

A co bys čekal, když si Gaijin své ovce takto vychoval a dál to podporuje.

 

Třeba Fulda, ta mapa může být klidně čtvrtinová, protože dementní ovce jedou vždy k hradu a že se jich tam taky potká. Ta mapa ztrácí totálně smysl. A lítat od báze k bázi, protože se blbečci šermují kolem hradeb, to je vážně zábava. No a to je taky jediný místo na této mapě, kde se bojuje z blízka a gaijin. ovce to chtějí. Takže pokud bude nová mapa, tak očekávám opět město nebo bludiště :facepalm:

Lepšie je sa šermovať v meste ako stáť zakempený ako debil a čakať kým ti príde pred delo tank.To je fakt zábava,na začiatku hry sa odplaziť za nejaký šuter alebo budovu alebo pod kopec,spoza toho vychádzať a strieľať.A ešte vačšia zábava je proti takým kreténom hrať.Tie mapy sú reálne,či čo chceš placku?ako si predstavuješ ideálnu mapu?Len nejaké pole bez ničoho?A len tak mimochodom,v ktoromže to konflikte bojovali tanky na 1+ km?Hlavne by ma zaujímala lokalita,kde je také obrovské dôležité pole že tam bojovali tanky.

 

32 minutes ago, Barro said:

No vydrží ti například čistý průstřel hlavou. Sabot, APCR apod.

Určite je to reálnejšie ako keď ti chemická munícia vnútri tanku vytvorí plazmu a oni to prežijú.

Edited by cojaviemneviem
  • Confused 1
  • Sad 2
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...