Jump to content

[SPECIÁL] Operace L.É.T.O.


kheynom
 Share

názor:

 

Event zaplať pánbůh hotov  - ještě se chci vyjádřit k podmínkám splnění.... konkrétněji tanky vs letadla.... 

 

Tanky: přijde mi na palici, že když hraju RB tanky tak potřebuji 23 killů (to je úplně v pohodě nejhůř za 6 her hotovo) ale asistence zůstanou jako u AB tj. 25x  (popravdě dát asist mi přijde daleko těžší než kill)

Letadla: dát 7 asistů v letadlech .... to je otázka jedné, dvou her (AB) . Stejně jako killy 35x to má člověk za hodinu hotové 3-4 bitvy (stále AB), a pokud máte Pe-8 je hotová třetí část a to shozením 2x 5000kg little boye

 

myšlenka - letadla jsou nesmyslně jednoduchá proti tankům.... tam je to o nervy a to i proto, že většina hráčů si vezme hellcat trash, jezděj jen capovat a umřít, nebo campujou - hra je úplně v PÍ-sečku...

Jsem moc rád, že operace G.E.Y se blíží ke konci a snad se začne zase trochu normálněji hrát.... 

 

 

PS: díky za opravu načítání killů v RB :salute:

medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 26/07/2019 at 19:51, kheynom said:
AUBL/74 HVG rank V, Italy
AUBL/74 HVG 5. úroveň, Itálie

Tak s tímto se Vám zase něco povedlo týme Gaijnu. Šipky a stabilizace na 7 BR??? Nebo kolik ta chujovina má? Raději to ani v tom stromě nebudeme ukazovat, co? Se divím, že někdo proti tomu chce hrát, zase jsem se musel přesvědčit na vlastní kůži, jestli to je pravda :facepalm:


Vy opravdu víte jak zmrvit a pohříbit i tu poslední hratelnost. Bravo. :lol2:

medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, Barro said:

Tak s tímto se Vám zase něco povedlo týme Gaijnu. Šipky a stabilizace na 7 BR??? Nebo kolik ta chujovina má? Raději to ani v tom stromě nebudeme ukazovat, co? Se divím, že někdo proti tomu chce hrát, zase jsem se musel přesvědčit na vlastní kůži, jestli to je pravda :facepalm:


Vy opravdu víte jak zmrvit a pohříbit i tu poslední hratelnost. Bravo. :lol2:

A mj. max speed 111km/h :D 

Gaijoob went cray-cray

medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, ZeleznyFenix said:

@Barro Predpokladám, že princíp "no armor, best armor" funguje aj v tomto prípade. ;)

No samozřejmě, plus ultimátní munice na tomto BR, stabilizace a rychlost nabíjení. Jak dělané pro spawncampery. Než stihneš namířit dělo, tak tě kdejakej dementek v tomto proškolí jak totálního nooba. Jen díky bugnutý věci co rozdává Gaijin jak na Vánoce.

medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 17/08/2019 at 13:15, ZeleznyFenix said:

Táto kreténmi používaná technika (ku ktorým patrím aj ja) sa volá Berm drills a je to jeden zo základných princípov tankového boja aj v realite.

Hm, len zo zvedavosti. Koľko máš prosím rokov?.(Nemyslím to nijak zle) :)

Ano ale nepoužíva sa to tank vs tank ale pri prepadoch alebo pri obranách ponad kopce.Pozri si ako bojovali Iráčania.Tam bola použitá pri prepade Egypťanov na Sinajskom poloostrove.Nepoužíva sa to vtedy keď nepriateľ o tebe už vie,pretože nie je taký sprostý aby ti vyšiel ponad kopec.Vo war thunder to vyzerá tak,že niekto sa postaví pod ten kopec a čaká aj 10 minút na tank,aj keď o ňom už všetci vedia.Čiže ty čakáš aj tvoji čakajú.Spoza skaly alebo budovy a následné cúvanie sa nepoužíva vôbec,to robia raketové nosiče,nejaké ľahké autá typu centauro atď.Keď posielaš tanky,tak chceš dobyť nejaké územie.Neposielaš ich na to aby ti striedavo chodili hore dolu poza roh budovy.A už vôbec nepoužiješ tank ako odstreľovača,na to je iná,ďaleko lepšia technika.

 

On 17/08/2019 at 13:32, KGRP said:

@ZeleznyFenix a tos vážně čekal, že z něj vyleze něco normálního a smysluplného? :DD

Na to aby si pochopil môj príspevok,musíš mať určitú dávku inteligencia alebo potrebné znalosti.Ty nemáš ani jedno.

  • Confused 1
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/20/2019 at 9:05 PM, Barro said:

Tak s tímto se Vám zase něco povedlo týme Gaijnu. Šipky a stabilizace na 7 BR??? Nebo kolik ta chujovina má? Raději to ani v tom stromě nebudeme ukazovat, co? Se divím, že někdo proti tomu chce hrát, zase jsem se musel přesvědčit na vlastní kůži, jestli to je pravda :facepalm:


Vy opravdu víte jak zmrvit a pohříbit i tu poslední hratelnost. Bravo. :lol2:

Má to 8.0 a tam má šípky viac tankov.Prečo by bola zničená hrateľnosť,len sa hra zmenila to je celé.Nebude naveky war thunder taký istý len preto že sa nejakej skupine nepáči.

3 hours ago, Barro said:

No samozřejmě, plus ultimátní munice na tomto BR, stabilizace a rychlost nabíjení. Jak dělané pro spawncampery. Než stihneš namířit dělo, tak tě kdejakej dementek v tomto proškolí jak totálního nooba. Jen díky bugnutý věci co rozdává Gaijin jak na Vánoce.

Na 8.0 má šípky viac tankov,Radšj budem hrať z autom,ako z pomalším tankom a hľadať nejakého blbca čo sa hrá na snipera.Zas tak rýchle to nie je aby si nestihol namieriť.

  • Confused 1
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, cojaviemneviem said:

Ano ale nepoužíva sa to tank vs tank ale pri prepadoch alebo pri obranách ponad kopce. 

Používa sa to vždy, keď to situácia vyžaduje alebo umožňuje. A ano, aj v tank vs tank. Najväčšie užitie bolo asi pri Jom Kipurskej vojne Izraelom, ktorý na to mal špeciálne vybudované rampy a strieľali po nepriateľských sovietskych tankoch v arabských službách.

9 hours ago, cojaviemneviem said:

Spoza skaly alebo budovy a následné cúvanie sa nepoužíva vôbec,to robia raketové nosiče,

Raketový nosič musí mať zacielené na nepriateľa, aby naviedol strelu.:facepalm:

9 hours ago, cojaviemneviem said:

Keď posielaš tanky,tak chceš dobyť nejaké územie.Neposielaš ich na to aby ti striedavo chodili hore dolu poza roh budovy.A už vôbec nepoužiješ tank ako odstreľovača,na to je iná,ďaleko lepšia technika.

Koľko to máš vlastne rokov?:dntknw:

medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 20/08/2019 at 20:24, Hustopir said:

 

Letadla: dát 7 asistů v letadlech .... to je otázka jedné, dvou her (AB) . Stejně jako killy 35x to má člověk za hodinu hotové 3-4 bitvy (stále AB), a pokud máte Pe-8 je hotová třetí část a to shozením 2x 5000kg little boye

 

Aniž bych chtěl bouřit nějaké vášně tak bych se chtěl zeptat kolik těch leteckých odznaků jsi odehrál na čtyři bitvy ????Mám strašný zlozvyk když čtu na foru nějaké silné až silácké tvrzení tak se mrknu na kartu hráče kdo že nám to píše. Tvé nejlepší letadlo v AB je Jak-1B se 79 starty. 64 smrtí a 145 killů. Ať to počítám jak chci tak lépe jak 1: 2 mi to nevychází.Čili čistě teoreticky by jsi na 35 hráčů při čtyřech
bitvách musel nastřílet v každé bitvě 8,75 hráče. Takže by jsi potřeboval minimálně 4 a půl letounu na bitvu .Jestli tomu někdo říká že je to pohodička . . . . . .. . Ale i kdyby se ti to teď 

po čas eventu pokaždé povedlo (čemuž moc nevěřím a později napíšu proč ) tak by to na těch statech muselo být sakra znát a potom tedy před začátkem akce Léto jsi musel mít velice překračující počet vlastních smrtí na jednoho zabitého enemy pokud teď to máš 1: 2 a pak spíše horší.

 

Stejně tak je těžko k uvěření že v každé akci na jeden odznak se ti povede odbombit hned v jedinné bitvě. Proč si to myslím, inu proto že skoro v každé je nějaký ten ,,rottwi " který jde primárně nad své základny a tam si počká na enemy bombíky. A většinou je v bitvě hned několik ,,rottwíků " Asi bych už teď blbě spočítal kolik bombardérů jsem zničil aniž si šktli, dneska třeba 4 tebou zmiňované ,,tutovky " Pe-8 a to je vodili hráči i level 100. O jiných,v současné době nejvíc hraných bobmardérech (např He-111 ) se ani nebavím

Co jsem tak koukal tak nejčastěji měli bombardéři když se dařilo kolem těch 6 tun.Takže spíš na dvě hry.Neříkám že se nepovede v některých slabších hodinách udělat těch deset tun najednou, ale tvrdit že pokaždé (rozuměj pokaždé na nový odznak )

 

No a ty killy, mě osobně se to povedlo zatím (dva odznaky jsem vynechal) jen dvakrát splnit 11 hráčů v jedné bitvě, možná je to i tím že to hraju na maximálně dva letouny za bitvu. Lítám vysoko a primárně honím bobmry a chráním základny nebo naše bobmry. Co tak koukám do statů po bitvě tak jsem to splněné u jiných hráčů viděl párkrát co by se na prstech spočítalo. Průměrně hráči končívají s pěti killy .Říkám průměrně protože už jsme viděl bitvy kdy to bylo tak po třech na obou stranách (hru rychle skončily bombardéry ) a nebo taky těch sedm ,devět killů u nejlepšího.A to kolikrát sami chcípli i 4-5 x

 

Odbočka Tohle je další tragédie AB a podmínky vítězství týmu, často vyhraje ne ten lepší který víc zabíjí ale ten který má víc zoufalců s více sloty ,ochotnými se vrátit do bitvy třeba desetkrát .Takže to nakonec udolají na množství . Konec odbočky

 

Abych to nějak neprotahoval, myslím že to co jsi popsal je velice ideální stav a každý z nás si asi umí udělat představu kolik těch ideálních dnů ,ideálních bitev ve WT zažije.Ano ,stává se a i já totál lama jsem měl jeden odznak splněný za čtyři bitvy ,ale psát tu že je to normálka ,,s prstem v nose " a pokaždé by mě tedy nenapadlo.

Kdyby to napsal Kaizy, Tomibar,Tomas_CZ a další výteční hráči (omluva všem na které jsme si nevzpoměl ) tak ani neceknu,ale tomu taky odpovídají jejich staty a hlavně to co obyčejný hráč dá v AB oni dokážou v RB.

 

Není pro mě sebemenší problém dodat třeba dnešních 12 replayů kde budou vidět výsledky všech hráčů a tím i to kolik tak průměrně průměrní hráči splní za jednu bitvu.Ty můžeš zas postnout těch pár co ti stačilo na deset odznaků za leteckou část akce.Tím se nám kruh uzavírá a já se dostávám k původní otázce kolik jsi splnil leteckých odznaků na 5 až 7 bitev (1-2 na asisty, 3-4 na 35 hráčů a 1 na bombardování )

Podotýkám že v tom není nic nepřátelského ani osobního,i když to může tak vypadat,prostě zvědavost přikrmená pochybností.;)

Edited by rottwi
medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já to začal plnit až od 7. dne, a poslední dvě hvězdy jsem dělal asi na šest bitev. Někdy to bombardování šlo v jedné bitvě, někdy ve třech, nejvíc mi trvalo 35 sestřelů, ale poslední dvě hvězdy jsem je nepotřeboval, protože jsem dal 11 killů za bitvu, a pak už jen dorazil asistence. Možná bych to dokázal rychleji, ale létám se sestavami pro expení letadel a kamufláží a navíc střídám různé národy, takže to není moc efektivní.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počkej Jersone, aby jsme si rozuměli ,já vůbec nezpochybňuju že jde udělat hvězda na šest bitev. Já spochybňuju to že tak jde udělat každá,respektive že jí tak pokaždé (jak vyznělo z Hustopirova postu ) udělá i průměrný hráč. A při vší úctě bych hráče s nickem Hustopir přímo ve hře jinak nenazval při náhledu do karty hráče. .Poměr 1: 2 opravdu nenaznačuje nějaké eso které si to dá pokaždé na pohodičku.

Ano i lama jako já dokázala udělat hvězdu na čtyři bitvy, ovšem s notnou dávkou štěstí.

Ještě je možnost jak říkali kluci na DMZ vzít pět slotů na každý dát ještě záložní stroj a vrátit se do bitvy třeba desetkrát aby hráč loupnul těch jedenáct killů za bitvu a splnil jeden z úkolů. Jestli se tomu dá říct hraní ,,na pohodu " a jestli to vůbec někoho může bavit je už věc jiná.

 

já hrál na dva letouny ,bombit moc neumím, no vlastně vůbec a jak jsem vzal bombra tak většinou přiletěl nějaký podělaný ,,rottwi " a hned mě rozštípal .Když už jsem unikl pozornosti a někde bokem nastoupal tak jsem toho moc netrefil a hlavně už kolikrát ani nebylo co moc trefovat. Takže bombry jsem vynechal a lovím hráče, asisty a trpím na vítězství týmu. Ale musím říct že dnes to bylo hodně extra protože jsem měl dvanáct her na deset vítězných,to jsem ještě nezažil takovou vlnu vyhraných bitev po sobě.

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tím, že jdou letecké úkoly plnit mnohem lépe než tankové musím souhlasit.

 

Sám jsem se na to nijak nesoustředil, na event jsem kašlal s tím, že si to potom koupím raději za Eura než se s tím drbat.

 

A pak jsem si všiml, že mám 4 letecké odznaky splněné (tak ten pátý na Bf-110 už jsem doklepal cíleně), zatímco tankový úkol jsem neměl splněný až do dneška ani jeden. A to hraji pouze tankové RB, čili vše letecké jsem si splnil tam, s letadlem spawnutým až potom, co mi zničili tank...

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rottwi - úplně v pohodě, neberu si to osobně, chápu tvou nedůvěru

Za nějaké eso se opravdu nepovažuji hraji to jen pro zábavu - i když poslední dobou mě ta hra a její směr více a více vysilují - to sem nepatří

 

aby ti seděli počty tak jsem to hrál se sověty kde mám 7 slotů tj při tvých počtech 2 killy na smrt, potažmo s některými se hraje lépe s některými hůře, ale i kdyby tak 2x7 no a jsme doma s killama a pokud v té bitvě máš i Pe-8 máš 2/3 hvězd :) 

co se bombarodování týká tak není problém naházet za bitvu 10-15 tun když se držíš od začátku na kraji mapy a nebo to vezmeš přímo klesavě dolů - většina hráčů se teď soustředila na killy :)

přikládám screen z bitvy aby jsi viděl, že opravdu se dá hrát stíhači "nerušen" :D

tanky byli větší oříšek, tam mi dali zabrat asisity :facepalm: - to je zase jiná kapitola  

lovu zdar :salute:

 

úprava: teď jsem si našel o kom jsi mluvil ty jména mi vůbec nic neříkají .... už jsem pochopil, youtubeři .... no za sebe ti povím, že takové lidi nesleduji, z praxe jen co se týče zmínky statistik jsou lidé kteří si kvůli tomu aby měli dobré staty dělájí třeba 12 účtů a až se to opravdu naučí tak si ho nechají... jsou to lidé co si honí ego nad čísílkama :) 

 

shot 2019.08.23 05.29.46.jpg

Edited by Hustopir
medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, Hustopir said:

Rottwi - úplně v pohodě, neberu si to osobně, chápu tvou nedůvěru

Za nějaké eso se opravdu nepovažuji hraji to jen pro zábavu - i když poslední dobou mě ta hra a její směr více a více vysilují - to sem nepatří

 

aby ti seděli počty tak jsem to hrál se sověty kde mám 7 slotů tj při tvých počtech 2 killy na smrt, potažmo s některými se hraje lépe s některými hůře, ale i kdyby tak 2x7 no a jsme doma s killama a pokud v té bitvě máš i Pe-8 máš 2/3 hvězd :) 

co se bombarodování týká tak není problém naházet za bitvu 10-15 tun když se držíš od začátku na kraji mapy a nebo to vezmeš přímo klesavě dolů - většina hráčů se teď soustředila na killy :)

přikládám screen z bitvy aby jsi viděl, že opravdu se dá hrát stíhači "nerušen" :D

tanky byli větší oříšek, tam mi dali zabrat asisity :facepalm: - to je zase jiná kapitola  

lovu zdar :salute:

 

úprava: teď jsem si našel o kom jsi mluvil ty jména mi vůbec nic neříkají .... už jsem pochopil, youtubeři .... no za sebe ti povím, že takové lidi nesleduji, z praxe jen co se týče zmínky statistik jsou lidé kteří si kvůli tomu aby měli dobré staty dělájí třeba 12 účtů a až se to opravdu naučí tak si ho nechají... jsou to lidé co si honí ego nad čísílkama :) 

 

Zdar draku, jako první musím napsat že se mi trošku ulevilo protože jsem čekal spíš nějakou uraženou reakci a urážet jsem určitě nikoho nechtěl

Moje nedůvěra pramenila z toho že tvůj post pro mě vyzněl jako že každý odznak se dal udělat na těch sedm bitev max pokaždé.

 

Dneska jsem dodělal poslední desátý odznak ,jak už jsem psal dva jsem vynechal protože jsem si říkal že Bf-110 mi stačí a víc nechci, pak jsem dal ještě jeden na kamufláž a nakonec jsem se dotrápil i ke Kobřici.

 

Jj, to beru ,sedm slotů je pak už zas něco jiného a ledacos to řeší. Přiznám se že tolik jich ani nemám, nejvíc pět u ,,našich " (tzn GE :-) ) ,už jen proto že se i tu AB snažím hrát trošku ,,erbéčkovsky" pokud možno nechcípat ,s letouny se vracím na letiště na opravu ,používám tak dva letouny na bitvu ,když mám tragik den tak i tři.

 

To jak jsem psal že normálně průměrní hráči toho zas tak moc nenastřílí během jedné průměrné bitvy ,by mi mohl potvrdit i Kogaku_CZ (tuším že sem chodí ??? ) s kterým jsme se dnes v jedné bitvě přátelsky utkali .Doufám že to tedy nebral osobně, já mu sesmahl bombíka on mě zas potom rozštípal stíhačku .Hnal se pro pomstu celou mapu :-) A v téhle bitvě dva nejlepší v našem týmu měli 3 killy, já a ještě jeden hráč, u Kogaka jeden hráč 4 a pak už to šlo dolu šupem, další dva po třech,dva po dvou, šest po jednom a zbytek nulu.

U nás tedy ty dvakrát tři, třikrát po dvou,jeden jeden kill a zbytek týmu totální nulu.

Co se bomb týká, nejlepší u enemy Kogaku s 0,441  a u nás 0,122   A tohle nebyla nijak vyjímečně špatná bitva, spíš dnešní běžný průměr.

 

Když jsem měl nabouchané hráče a asisty tak jsem začal počítat kolik bitev bude potřeba na deset vítězných,bombit se mi nechtělo a nic mě nikam nehnalo.

21 nebo 22 bitev na deset vítězných, to nezní až tak hrozně, ale prohrávali jsme i skoro vyhrané bitvy kde náš ,,měřák " měl třeba tři,čtyři cm a u enemy to bylo sotva pár mm ,já přišel o druhý letoun,odešel z bitvy a po chvíli přišla zpráva ,,porážka " a tohle několikrát .

 

Největší infarktová bitva dneška byla asi s P-47 ,naloupal jsem deset hráčů ,desátý byl bombík kterej zdrhal až na okraj mapy, vrátil jsem se na bojiště a nalítával na Su-2 které bylo v totálně nevýhodné pozici a troufám si tvrdit že 110% kill. Už jsem si říkal že ukončím dnešní anabázi dříve ,splněním úkolu na jedenáct hráčů. Myšlenka prolétla hlavou, prst stiskl ,,spoušť" a přes monitor hláška konec bitvy a porážka.Mě zůstalo těch deset killů.

Sežral bych klávesnici .

 

Nicméně, akce pro mě skončila, mám dva letouny s kterými jsem původně ani nepočítal,o nějakých pár set tisíc SL větší konto ,a o pár žaludečních vředů víc. :-)

 

Ad ta jména, já taky nějak  nesleduju youtubery, i když vlastně Tomibara jsem na YT poznal. Jsou to kluci a páni s kterými mám tu čest být v ,,klanu " a občas si i zahrát. A třeba takový Tomibar neváhá na YT pověsit i hry kdy zalamí a dostane do kožíšku. To se mi na něm líbilo že ze sebe nedělá žádnou hvězdu a nedělá jen ,,zabijácká videa ". Ani Tomibar,ani Kaizi nebo Tomas určitě víc účtů nemají a honiči číslíček taky nejsou.

 

Takže pánové a . . no ty tu vlastně žádné nejsou ,ať vám to lítá ,jezdí a plave ,hezký zbytek víkendu a já se zase někdy ukážu :salute:

 

Edit : Tak jsem si dnes dal event Kursk (který tak nějak zapadl ve stínu akce Léto ) a řeknu vám naprosté lázně na nervy. He-111 je sice tedy v RB ještě horší autobus než v AB (dalo se čekat ) ale jinak jako celek opravdu pohodové hraní.Zničil jsem dvě základny a trošičku pocuchal enemy letiště.Jen jednou jsem se nevrátil protože se nedaloko mě motal enemy stíhač a já to pral po vzoru AB celou cestu zpět na plný plyn notně dotován Wepem.Takže jsem to pochoitelně uvařil, posadil jsem to bez motorů kousek před naším letištěm takže sice hladké přistání,nikdo mi nic neudělal ale i tak smrt. Pak jsem vzal Fokáče a šel bránit jedno naše letiště na které opakovaně útočil jeden enemy.Sundal jsem ho třikrát a nebýt konec bitvy při jeho poslední smrti tak se tam vrací snad do teď. Bitva vítězná takže v konečném součtu jsem vyzkoumal 3/4 chybějících modulů do bombíka a od fullu ho dělí 1/2 posledního modulu .

Takhle nějak by měl vypadat čas užitý k relaxaci u hry.

Mějte se :salute:

Edited by rottwi
medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musím říct, že při takových eventech zjišťuju, jak moc je hra jiná než před lety. Před pár lety nebyl pro mě problém plnit úkoly typu "znič deset letadel v bitvě) a s vhodnou sestavou strojů dát takových bitev deset po sobě s prstem v nose a maximálně jedním výpadkem. A dokázal jsem se dostal na 28 killů s jedním letadlem a 34 killů celkem, a v tabulce jsem vídal hráče s podobnými počty. 

Zato teď - tři bitvy jsem skončil s deseti killy, jedenáctý jsem nedokázal urvat (i když i vlastní nervozitou, kdy jsem postupně Airacobrou netrefil asi deset letadel), ale bitvy skončily na vypršení času, ne na to, že by mi došla letadla (protože je na takové akce používám po sovětském způsobu, šest pozic, šest záloh, a nasazovat, dokud to jde.) Jediné co nedělám je spawnkilling, sice to chci nahrát rychle, ale ne za každou cenu.

Stejně tak se mi nestalo, že by došly vzdušné cíle. Vlastně už dlouho jsem neviděl konec AB bitvy díky vystřílení jedné strany, ale to je asi dané i tím, že tak moc nehraju.

 

Na druhou stranu musím říct, že letošní letecké úkoly byly v pohodě, za dvě hodiny to šlo zvládnout. I když jsem se párkrát zasekl, třeba když jsem potřeboval shodit pumy, a desetkrát za sebou mi to s bombardéry nedalo mapu se základnami (prokládal jsem to stíhačkovými sestavami, které naopak dostávaly útok  na základny pravidelně). A když jsem potřeboval shodit poslední dvě tuny, tak mi střelci v bombardéru sundali ze zad dva stíhače za sebou, ale stejně jsem nedoletěl. A nebo při plnění asistů (za 7 bitev a 35 sestřelů jsem měl jen jeden asist) jsem krátkou dávkou buď vůbec netrefil, nebo poslal nepřítele rovnou do kytek, žádné poškození s tím, že ho dorazí někdo jiný.

  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psal jsem feedback do ENG sekce, tak tady jen "krátce":

 

1) Hrál jsem letadla, tanky i lodě, mám všechny odměny kromě pár plamenů a 3D dekorací.

2) Všechny tři marky jsem průměrně získával za 3-4 hodiny hraní (věřím, že kdo se řídil mým návodem, byl na tom podobně ;)), což mi přišlo více než fér.

3) Nejlepší úkoly měly lodě, kde nešlo o počet bitev, ale čistě o skill hráče, takže to šlo teoreticky udělat v 1 bitvě a s velkým štěstím ve 2 bitvách (můj rekord byl 3). Druhé nejsnazší byly letadla. Ač létám primárně leteckou RB, za dobu eventu jsem neodehrál jedinou bitvu, bomby padaly v AB, zbylé dva úkoly v tancích. Tanky zabíraly nejvíc času kvůli zabrání 15 zón. Když máte 6 bitev na 1 zónu v řadě, dělá se to horko těžko, čili bylo to trochu o štěstí. Mám raději úkoly, které stojí na principu skillu než na tom, že pro jejich splnění musíte odehrát X bitev a investovat X času. Z tohohle pohledu byla drtivá většina úkolů velmi dobře vybalancovaná. Je to ostatně osvědčený typ eventu.

4) Odměny mi vzhledem k tomu, že jsou to samé prémiáky, přijdou více než fér a rozhodně se vyplatily. Jediné, co mi vadí, jsou ty zelené a fialové plameny, které Gaijin asi vytáhl ze série NFS: Underground. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale takové cirkusové nálepky do hry tohohle typu nepatří, červené plameny by bohatě stačily. Už jsem potkal pár tanků kompletně polepených zelenými plameny.... nádhera.

5) Fér mi nepřijde systém, kdy člověk, který splní všechny úkoly, nedostane všechny dostupné odměny a je nucen jít s tím, co má 2x, handlovat na tržiště a dokupovat si, co mu chybí. Jednak je to lehce zoufalá snaha získat pár drobných na fees, a pak to lehce demotivuje v plnění úkolů (plnit 12. úkol nedávalo v tomto eventu žádný smysl, pokud mám na účtu nějaké GJN na 2 plameny a 1 dekoraci; i proto, že šance, že dostanu zase kopii něčeho, co už mám, je vysoká).

6) Během eventu jsem nepotkal žádné bugy spojené s plněním úkolů. Všechno se započítávalo správně, všechno se mi splnilo, kdy mělo. Vše bylo srozumitelné, žádné podmínky se v průběhu eventu neměnily. V pořádku

7) Nutno dodat, že jsem se zejména v tancích vždy nechoval mravně. Holt když bylo potřeba rychle udělat úkoly, čekání na bodě na ostatní nebylo možné. A když jsem pak u bodu kempil a čekal, až ho nepřátelé začnou obsazovat, rozhodně jsem vlastním obráncům nepomáhal, i když jsem mohl. Naopak jsem byl rád, když šli všichni do kytek, nepřítel začal obsazovat, já ho sejmul a jel si připsat další zabranou zónu, načež jsem celý proces opakoval. To je ale zkrátka přirozená součást všech těchto eventů, na kterou jsem si zvykl, přizpůsobil se jí a vždy s ní počítám, páč lidi nejsou blbí a když můžou získat něco pro sebe na úkor ostatních, neváhají.

Edited by Kaizy
medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

A není lepší si naddělat pár pracovních hodin a vehikly koupit na trhu když už po nich tolik toužím než se měsíc drbat a nervovat s úkolama? :DD 

Já to tak udělám. Krom Bf-110, u které se mi úkoly nějak samy splnily, i když jsem na ně úplně kašlal a hrál si klasicky svým tempem. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

a není rovnou lepší najmout si brigádníka, který by za tebe průběžně hrál (možná i rychlejším tempem)? mohl bys trávit v práci v klídku i celé víkendy!

:DD

 

2033043760_2xeventMarie.jpg.0f6be78a70b3

 

já jsem letecký event dala na obou účtech, a částečně ho využila k doexpení několika bombardérů, které jinak létám jen kvůli WB úkolům.

event sám o sobě byl nijaký (jako vždy v této podobě), naštěstí se jeho plnění schovalo do WB úkolů, které většinou zabraly více času.

škoda těch odfláknutých/podivných plamenů; kdyby raději dali nějaké opravdu eventové zdobení (a za splnění všech 5 částí všech úkolů např. eventovou kamufláž, nebo alespoň titul).

za plameny se moc neutrží, tak alespoň za WB truhly - když už si to ten čas vzalo...

 

medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro někoho jako já, kdo nesnáší úkoly typu sbírání asistencí a nutnost vítězství týmu kde se musí spoléhat na ostatní lopaty v týmu a nemůže si to vše vyřešit sám, díky čemuž má u hry akorát nervy, by ten brigádník na plnění eventů asi i bodnul :DD

 

Kdyby si tam šlo vybírat úkoly jako při plnění warbondů, to by byla jiná :) 

Edited by KGRP
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

asisty se krásně plní, pokud expíš nový stroj (tedy alespoň u letadel) - to ti hra kill tak jako tak nedá.

 

vítězství jsou nesmysl - spoustě hráčů (kupodivu i mazáků) uniká prostý fakt, že každý den jsou zadané nové WB úkoly (téměř vždy) podmíněné vítězstvím (což vygeneruje týmy tak na 6-8 úvodních proher v řadě); pro výhru je tedy třeba úkol změnit (vyžaduje cca 2-4 změny). pokud někdo pravidelně plní WB úkoly kvůli prodeji truhel, jistě mi dá zapravdu, že jen za změny úkolů měsíčně utratí kolem 1M SL.

další možnost, jak "hrát na vítězství", je po spuštění hry se přepnout do statistik (aby nedošlo k automatickému zapojení do bitvy), a jít na pět minut něco dělat; poté podle stavu bitvy buďto dát jeden rychlý kill a opustit vyhrávanou bitvu, nebo v případě prohrávané ji opustit rovnou - dá se takto stihnout více her, při kterých se neztrácí čas hraním MM předem rozhodnutých proher. ovšem že se jedná o MEGAVOSER jest nabíledni...

 

:crazy:

medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...